VRH A

vrh_a

* 17.05 2011

otec: Gladiator Sibirmagi
matka: Catherine de Claire

Dne 17.05.2011 v odpoledních hodinách se nám narodila naše první koťátka – vrh A. Hrdými rodiči jsou naše Kačenka a Gladiator Sibirmagi (norský import v ch.s.Fatalia Arva). Kačenka vše zvládla naprosto sama a o maličké se vzorně starala. Koťátka (všechna černá tečkovaná, n 24) rovněž vzorně rostla, lumpačila a od 10 týdnů se i krásně mazlila. Sama začala papat konzervičky a pak i granulky (pravda, někteří jen, když nebylo nic jiného a do večeře daleko). Společně ještě absolvovali ostravskou výstavu 21.08.2011, kde ukořistili BIS vrh gr.II, a pak se všichni rozutekli škodit,  ale také rozdávat radost do nových domovů. Teprve poté jsme zjistili, že nám ještě před odchodem stihli překousat všechny šňůrky od žaluzií… .

A jaký tedy je vrh A ?

Andrej - největší kocourek, velice akční, ale také mazlivý. Nejodvážnější, nejdravější, nejvíc mu chutnají granulky. Kraluje a mazlí se v Březolupech u Uherského Hradiště.

Andrej 8 týdnů  Andrej 7 měsíců  

Al Capone - druhý kocourek, klidný a nejmazlivější, tzv. „tichá voda“ – když začne řádit, všechno lítá. Dlabe všechno bez výběru. Velice krásný kožíšek. Zůstává nejblíže, dělá mazlíčka v Ostravě.

Al 8 týdnů  Al 7 měsíců  

Allegra - jediná kočička, nejmenší. Akční, mazlivá, velice výřečná, občas se při lumpačení i zapomene najíst. Odcestovala až do Prahy jakožto chovná posila ch.s. Peridot.

Allegra 8 týdnů  Allegra 7 měsíců

>> GALERIE VRHU A  <<

link

<< zpět na KOŤATA - ODCHOVY

KONTAKT:

Alena Rusková

tel.+420 607 504 234
rusala@centrum.cz