VRH G

 

* 03.03.2017

otec: IC Edward Regio Boreas, CZ
matka: CH Karmen of Barvinok

VRH G - rodiče

03.03. ráno se naši mladí - Karmenka a Eda - stali hrdými rodiči svých prvních potomků, narodil se vrh G. Porod zpočátku vypadal naprosto normálně, sice s většími časovými rozestupy ale přirozeně se narodila první 3 koťátka. Pak, když se po nějaké době mělo narodit další miminko, nějak se to zadrhlo, Karmen se snažila, ale marně. I vydali jsme se na veterinu. Sono potvrdilo další 2 miminka v porodních cestách, obě již mrtvá. Následoval tedy císařský řez, a následně pro Karmen antibiotika. 2 mrtvá miminka byla normálně vyvinutá, bohužel jedno se cestou vzpříčilo v pozici, která normální porod vylučovala, a zablokovalo i sourozence za sebou, který již byl také "na cestě". Než jsem si uvědomila, že je problém, než jsem dojeli na veterinu, než byla Karmen vyšetřena - obě se udusila. No, začátek tedy moc šťastný nebyl, nicméně 3 miminka jsou zdravá, čilá a Karmen se o ně vzorně stará. Máme 1 modrou kresbovou holčičku, jednu černě kresbovou holčičku s bílou a mramorovaného zřejmě kluka. 

vrh G

.......................................................................................

Grant - kocourek, EMS Code n 22, černě mramorovaný
 
Krásný prvorozený Grantík od miminka sliboval silnou kostru a krásnou hlavu, a skutečně vyrostl v náramného fešáka. Odmalinka dobře baštil a byl kontaktní, což mu zůstalo. Bydlí se svou rodinou ve Vídni, říkají mu Mio a on jim dělá jen samou radost.
 
Grant 10 měsíců Grant 7 týdnů
 
 
Galilea - kočička, EMS Code n 09 24, černě tečkovaná s bílou
 
Druhorozená Galinka byla od malinka nepřehlédnutelná - nejen díky překrásnému typu a výraznému podílu bílé barvy, ale také díky životnímu elánu, se kterým se vrhá do všeho, co dělá. Ať už je to baštění, mazlení nebo lumpačení, Galinka jede pořád na plný plyn a patrně se dobíjí světlem, jinak není možné její nekonečnou energii vysvětlit. Její majitelka souhlasila, aby byla Julča po příslušných testech dočasně zařazena do mého chovného programu.
 
Galilea 10 měsíců Galilea 7 týdnů
 
 
Giselle - kočička, EMS Code a 22, modře mramorovaná
 
Mademoiselle Giselle se narodila jako poslední a zpočátku zlobila s papáním, ale jakmile zjistila, jak na to, baštila o 106 a přerostla i svou sestičku. Žiži je nádherná, decentní přítulná dáma, která má na povel rodinu v Býšti, a za kamarádku černou ovčandu.
 
Giselle10 měsíců Giselle 7 týdnů
 

rodokmen_vrhg 

>> GALERIE VRHU G <<

link

<< zpět na KOŤATA - ODCHOVY

KONTAKT:

Alena Rusková

tel.+420 607 504 234
rusala@centrum.cz